Červenec 2014

Bez kalhot

31. července 2014 v 0:00 | Nats |  Movies
Žánr: Drama/Komedie
Rok: 2012
Trvání: 110 min

Anotace:Ve svém filmu režisér Steven Soderbergh otevírá dveře do světa mužských striptérů. Film je inspirován zkušenostmi Channinga Tatuma z dob, kdy pracoval jako striptér a o své herecké kariéře pouze snil. Tatum však ve snímku nehraje sám sebe, ale svého staršího rádce Mika. Jeho postavu ztvárnil Alex Pettyfer. Matthewa McConaugheyho uvidíme v roli Dallase, vysloužilého striptéra a současného majitele klubu, v němž Mike se svým žákem vystupují.

Myslím že film je spíš pro holky :D Ale samozřejmě i kluci se můžou kouknout :D Na tenhle film jsem se koukla z důvodu toho že tam hraje jeden z mých oblíbených herců :)) Film vypráví o tom že každý má své sny.. dokonce i striptér. A Mike si jde za svým snem ze všech sil, ale vždy se může něco posrat :)) :D


Trailer:

Viděli jste film? Co si o něm myslíte? :))

Nats

Slza

29. července 2014 v 0:00 | Nats |  Books
Autor: Lauren Kate
Série: Atlantida
Žánr: Sci-fi a fantasy román
Počet stran: 336
Nakladatelství: Yoli

Anotace: Nikdy nesmíš plakat...
Sedmnáctiletá Eureka od své milované matky ví, že její slzy mají sílu obnovit dávno ztracený kontinent Atlantidu. Nesmí nikdy uronit ani slzu! Při podivné nehodě její matka nečekaně umírá a Eureka pomalu ztrácí chuť do života. Potkává Andera, chlapce jehož oči jsou tyrkysové jako hlubiny oceánu, a který jí varuje před hrozícím smrtelným nebezpečím. Následně Eureka odhaluje starověký a děsivý příběh nešťastné dívky...
Strhující milostná epická sága plná ničivých tajemství a temné magie... ve světě, kde vlny potopy mohou každou chvíli spláchnout všechno, co je nám drahé.

Myslím že antace je docela dostačující, protože jak se znám zase bych všechno vyzradila. :D Kniha se mi moc líbila :) Četla jsem sérii Andělé od této autorky a ani tahle kniha mě nezklamala. :))
Official trailer:

Book trailer:

Zaujala vás tato kniha? :)

Nats

Hope

26. července 2014 v 0:16 | Nats |  Tattoo
Ahoj. :D Tetování se slovíčkem HOPE. :) Já mám naději. Např. Když mám špatné dny tak mám naději v to že další budou lepší atd... :)

1.,2. hope
3.Hope dies last
4. With faith comes hope
5. Learn from yesterday
Live for today
Hope for tomorrow

Mě se líbí nejvíc 5 a 4. :) Které vám? Jaká je vaše naděje? A jaké slovíčko byste si přáli příště? :))
Nats

Summer

23. července 2014 v 0:00 Quotes
Takže. protože je léto tak vám sem o něm dám nějaké ty citáty :D Miluju léto. Opalování, relax a hlavně prázdniny. :DJak si užíváte léto? Byli jste u moře nebo někde na dovolené? :)

Nats

Dublin street

20. července 2014 v 0:00 | Nats |  Books
Ahoj, jak se máte? :) Já celkem fajn. Úterý a čtvrtek jsem strávila se svou nejkou. :) Bylo to super. Zašly jsme si do knihovny a půjčila jsem si 4 knížky: Chvíle před koncem(Lauren Oliver), Slza(Lauren Kate), Říše temnot: Krvavý polibek, Říše temnot: Černý úsvit. Pokud budete chtít k nějaké z tehle knih recenzo napište si do komentu. :) Ve středu jsme si zajely do Nove Karoliny v Ostravě. :) :D Fakt to bylo supr. :) A teď už k článku :D Dám vám sem recenzi na knihu Dublin street.

Autor: Samantha Young
Počet stran: 336
Nakladatelství: Ikar
Rok vydání v ČR: 2013
Anotace:Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná.Naprosto úžesná kniha. Moc se mi líbila. Příběh byl působivý. Maličky kousíček mi trochu připoměl 50 odstínů, ale jinak to bylo úplně o něčem jiným. :)
Když byla Joss malá zemřeli jí rodiče. No teď už dokončila školu a hledá si bydlení. Jakmile jede na prohlídku bytu její taxík chce i záhadný muž a tak jí navrhne že se o něj podělí. Joss souhlasí. On si ji intenzivně prohlíží a vedou zvláštní rozhovor. Při prohlídce se seznámí s její novou spolubydlící Ellie. Hned si padnou do oka a Joss dostane ten byt. Když ve svém novém bytě jde z koupelny úplně nahá narazí tam na - koho jiného - muže z taxíku. Ellie ji vyprávěla o svém bratrovi Bradenovi a jak teď Joss zjišťuje Braden je ten muž z taxíku..... Takže tady máte začátek a zbytek si přečtěte ;) :D

Další díl je London road a ten bude o Jo - Jocelynině spolupracovnici z baru. Moc se na něj těším.

Četli jste tuhle knihu? A jak si užíváte prázdniny? :)

Nats

Nekonečná láska

16. července 2014 v 0:00 | Nats |  Movies
Režie: Shana Feste
Hrají: Alex Pettyfer, Gabriella Wilde, Bruce Greenwood, Joely Richardson, Robert Patrick, Rhys Wakefield
Rok: 2014
Žánr: Drama, Romantický
Trvání: 104 min

Anotace: První láska je nezapomenutelná. Připomíná jízdu na horské dráze, kdy člověka ovládají síly, proti nimž je bezmocný. Davidovi a Jade se právě tohle přihodilo. Podle slavného stejnojmenného románu Scotta Spencera vznikla plnokrevná romance, která vám připomene nebo ukáže, jak mocné a magické je období první zamilovanosti. David (Alex Pettyfer) a Jade (Gabriella Wilde) jsou spolužáci, čerství absolventi střední školy, ale to je to jediné, co je spojuje. Jade vyrůstala v přepychu, opečovávaná starostlivými rodiči, kteří jí nalinkovali kariéru lékařky. David má za sebou jeden drobný střet se zákonem, pracuje s tátou v jeho autodílně a na budoucnost radši nemyslí. Když mezi nimi při náhodném setkání přeskočí mohutná jiskra, nedívají se napravo ani nalevo a s nasazenými růžovými brýlemi kráčí vstříc šťastné společné budoucnosti. Neuvědomují si přitom, že existují lidé, kteří jim jejich vztah nepřejí a udělají všechno proto, aby ho zničili. Říká se, že láska hory přenáší, ale jsou věci, se kterými si poradit nedokáže.


Pěkný film. Líbil se mi. Nebudu vám popisovat děj abych všechno neprozradila :D. Prej je to podle knihy, ale slyšela jsem že kniha je o něčem jiném... No já ji ještě nečetla ale má to v plánu. :D A už se na ni těším. :))


Užijte si film ;) :)

Nats

Wings

14. července 2014 v 0:00 Tattoo
Přidávám nové tetování. Tohle je na téma wings(křídla). Tenhle článek je pro všechny kdo si aspoň jednou přáli mít křídla a uletět pryč nebo jen tak vyzkoušet jaké by to bylo létat a jen si to užít. :)
Tohle tetování se mi líbí asi nejvíc. :)

Tyhle jsou taky moc pěkné.


Tady je pár symbolických menších křídel pro ty co nechtějí tak velké tetování. :))
Pěkné. :)

Tohle je takové obyčejnější ale pěkné nijak moc přeparáděné:D

Toto tetování se mi líbí nejvíc z těch menších i přímo jak je na tom krku. :)

Chtěli jste už aspoň jednou mít křídla a létat? :)

Nats

Summer outfit

12. července 2014 v 5:00 Other
Ahoj, trochu jsem se nudila a tak jsem se pokusila vytvořit nějaký outfit ve kterém by se někdo mohl i mezi lidma. :D Nevím do jaké míry se mi to povedlo ale dám vám ho tady na zkritizování. :)


Šaty- myslím že je to neutrální barva, ale hezká a dá se doplnit různými doplňky. Líbí se mi i proto že nejsou moc složité a přeplácané. :)
Lodičky- rovněž neutrální a proto je můžete nosit i k jinému oblečení. :)
Kabelka- tu jsem našla na stránkách wayferer a mají ji i v jiných barvách. Tady je odkaz:http://www.wayfarer.cz/produkt/kabelka-hippies
Řetízek a náramek- taky z wayfereru. Myslím že tam mají úžasné doplňky. :)
Odkazy:
http://www.wayfarer.cz/produkt/retizek-sova
http://www.wayfarer.cz/produkt/naramek-strings-5

Snad se vám to líbí :))
Nats

Quotes about feelings

8. července 2014 v 21:28 Quotes
Ahoj, tady jsou další citáty tenkokrát o pocitech. :)

Jak se cítíte vy? A co si myslíte o pocitech? :))

Nats

Fifty Shades Trilogy

3. července 2014 v 23:08 Books

Padesát odstínů šedi (Fifty Shades of Grey)

Padesát odstínů šedé (Fifty Shades of Grey) je první díl erotické trilogie, kterou napsala E. L. James a zaujala tak čtenáře po celém světě. Studentka literatury Anastasia Steel má za úkol zpracovat rozhovor s úspěšným a bohatým podnikatelem Christianem Greyem (Grey = angl. šedý, odtud název knihy 50 odstínů šedé) Na domluvenou schůzku přijde muž, který Anastasii neuvěřitelně přitahuje. Je okouzlující, krásný, neuvěřitelně chytrý, svůdný a hrozivý. Nezkušená a nevinná dívka poprvé zažívá pocit, že nějakého muže chce. Z jedné strany ji odrazuje jeho záhadná rezervovaná osobnost a z druhé strany se mu strašně touží přiblížit. Starší a zkušený Christian není schopen odolat klidné kráse, důvtipu a nezávislému duchu mladé dívky. Ať chce nebo ne, musí si přiznat - touží po ní, chce ji... ale za svých vlastních podmínek. Anastasia je šokovaná i vzrušená Christianovými nezvyklými erotickými chutěmi. Váhá, ale není schopná mu odolat. Vášnivý živočišný vztah odkrývá jejich tajemství i temné sexuální touhy.

Suprovní kniha. Zaujala mě už na první stránce. Mladá Anastasia Steelová jede udělat rozhovor s Christianem Greyem místo své kamarádky Kate, která je nemocná. Při rozhovoru je Ana dost nervozní a zároveň okoulená Christianem. Po pár dnech kdy je zase doma se jí povede dostat Christiana z hlavy, ale ne na dlouho... Když se Christian objeví v obchoděkde Ana pracuje, je opět plně v jeho moci. Domluví s ním focení na další den kvůli článku. Po focení ji pozve na kávu, ale Ana to nechápe... pozval ji na kávu ale odstrkuje ji, že je pro ni nebezpečný. Poté jí pošle knihy jako dárek k promoci. Když Ana večer oslavuje se svými kamarády zvládnutí zkoušek, tak se pořádně opije a zavolá Christianovi, protožr chce vědět proč jí poslal ty knihy. Stejně se nic nedozví, jen to že si pro ni jede. Ana musí na čerstvý vzduch a její nejlepší kamarád José jde s ní a na parkovišti se ji pokusí políbit, ale ona řekne ne a vzápětí se objeví Christian.... Omlouvám se, ale nedaří se mi psát moc stručně :)) Tady je popsaný začátek, ale myslím že ne úplně do detailů a zbytek si budete muset přečíst :)) Řeknu jen to že tento díl neskončí šťastně a ten druhý na něj perfektně navazuje takže jsem se nemohla dočkat až si přečtu pokračování. :)
Book trailer:

Padesát odstínů temnoty (Fifty Shades Darker)

Poté co Anastasia Steeleová na vlastní kůži pocítí, jak temná jsou tajemství Christiana Greye, opouští ho. Přese vše, co se mezi nimi stalo, na něj stále nemůže zapomenout. Když jí tedy Christian předloží novou smlouvu, nemůže odolat a vrací se k muži, kterého miluje. Postupně odhaluje všechna tajemství a zjišťuje, že jeho padesát odstínů šedi je temnějších, než si kdy dovedla představit. A zatímco Christian bojuje se svými démony, Ana musí učinit nejdůležitější rozhodnutí ve svém životě…
Druhý díl taky naprosto splnil očekávání. Už je to pět dní co od Christiana odešla a je to pro ni jako peklo. Christian ji zkontaktuje a ptá se jestli nepotřebuje odvoz na výstavu svého kamaráda Josého. Ana na výstavu úplně zapoměla tak jí nezbývá nic jiného než souhlasit. Christian pro ni má nový návrh a Ana mu nedokáže odolat a návrh přijme. Tentokrát už Ana chodí do své nové práce v SIP, její nový šéf je až příliš přátelský. Christian ji varuje že se s ní chce vyspat, ale ona to nebere vážně. Myslí si že Christian jen žárlí. Později se však ukáže, že Christian měl pravdu a Anin šéf Jack Hyde ji chce dostat do postele dost nepěkným způsobem, ovšem její nevlastní otec ji naučil jak se bránit a tak mu uprchla před budovu kde na ni čekal Christian a on si to s Jackem pořádně vyřídil. Na konci knihy Jack začíná plánovat svou pomstu. Neustále mají mezi sebou problémy, ale ona si je naprosto jistá že jej miluje a nikdy ho neopustí a on je ochotný se kvůli ní pozměnit. A Ana musí učinit velké rozhodnutí.

Padesát odstínů svobody (Fifty Shades Freed)

Romantické, osvobozující a zcela neodolatelné čtení. Světový bestseller. Trilogie Fifty Shades of Grey vás uchvátí, získá si vás a zůstane ve vás navždy. Když Ana Steelová potká podnikatele Christiana Greye, jejich jiskřivá a smyslná aféra nezvratně poznamená životy jich obou. Ana od počátku věděla, že milovat Greye nebude snadné.a společný život přinese problémy, které ani jeden z nich nepředvídal. Any se musí naučit sdílet Greyův opulentní životní styl, aniž by přitom obětovala svoji bezúhonnost a nezávislost. Grey naopak musí překonat svoji posedlost Anu ovládat a zaplašit noční můry, které ho stále sužují. Když jsou konečně spolu, spojuje je láska, vášeň, důvěrnost a leží před nimi svět nekonečných možností.

Tenhle díl byl naprosto úchvatný. Ana souhlasila že si vezme Christiana. Na začátku tohoto dílu je pár úryvků ze svatby a poté jsou popsány jejich líbánky. Po líbánkách se vrací domů a do všedního života, takže zpět do práce a k povinnostem. Žijí svůj živo a sem tam mají nějaký problém ovšem zanedlouho se to zkomplikuje a na scénu přichází Jack Hyde a jeho pokus o pomstu. Ve druhém díle poškodil Charlie Tango(Christianova helikoptéra) a Christian byl v ohrožení života, ale naštěstí se z toho dostal. Tentokrát založil požár v IT místnosti a zachytily ho kamery. Ana ho okamžitě pozná a Christian tak už ví kdo po něm jde. Jack vnikne k nim do bytu a jeden z mužů Christianovy ochranky ho zadrží a Jack se poté dostane do vazby s obviněními. Poté Anastasia zjistí, že otěhotnělaa dělá si starosti jak Christian bude reagovat na tuhle nečekanou novinku. Christian zareaguje ještě hůř než si myslela a jde se opít. Když se Christian vrátí úplně na mol pomůže mu do postel a když Ana ukládá jeho oblečení z kapsy mu vypadne Blackberry a odemkne se na nové zprávě od Eleny Lincolnové(paní Robinsonové). Ana je v šoku a naštve se na Christiana. Ráno se pohádají a Ana odchází do práce. V práci jí nečekaně volá Mia. Když to vezme je bez sebe místo Mii se ozve Jackův hlas a požaduje od ní výkupné za Miu. Ana má co dělat aby to do 2 hodin stihla a samozřejmě o tom nesmí nikomu říct. Když si chce vybrat z banky peníze volá Christian a myslí si že ho opouští a ona musí lhát aby se do toho nepletl...
Zase jsem se trochu víc rozepsala :D Ale konec si musíte přečíst :D

A pro ty kdo to ještě neví se točí film 50 odstínů šedi. Ale nevím kdy bude u nás.. slyšela jsem že začátkem roku 2015 a prý bude přístupný od 18. :( Ale knihy doporučuju číst ve věku 15 a výš. :)
Movie trailer: Tady máte trailer na film. :) Vybrala jsem jeden jinak na Youtube je těch trailerů víc :)

Vím že je to bestseller, ale já to tu musím dát :D Fakt Suprovní. :))
Snad se vám článek líbí a knihy doufám taky. :))
Nats