Září 2014

Strength

28. září 2014 v 17:17 | Nats |  Tattoo
Ahoj. Prvně jsem neměla inspiraci a tak jsem chtěla napsat recenzi na druhý film ale to by byly hned dva filmy za sebou :D No takže jsem využila nějaké poznámky z dřívějška :D Takže tady dám tetování s tématem STRENGTH. A film bude někdy příště :D Taky bych chtěla někdy v blízké době udělat kontrolu AFFS, ale ještě jsem se nerozhodla kdy...Takže pokud by chtěl spřátelit někdo nový zapište se prosím do kontroly :)) To jen tak pro info :) Snad se vám budou tetování líbit :)

If I stay

26. září 2014 v 0:00 | Nats |  Movies
Ahoj :) Takže jsem tu po dloooouhé době s filmovou recenzí. Konečně jsem viděla film který bych mohla doporučit. Ve čtvrtek jsem byla s Claire v kině. Konečně nám to vyšlo!! :D Byly jsme na If I stay. Samozřejmě anglicky s titulkama. Bylo to fakt super :) A šíleně se těším až si konečně přečtu knihu :)

Waiting on Wednesday 4

24. září 2014 v 0:00 | Nats |  Books
Ahoj takže jsem tu s dalším Waiting on Wednesday. Možná jste si všimli že mám nový design..Pokoušela jsem se to už tak nějak naladit na ten podzim pomaličku :) Líbí se vám?.. Doufám že barvy jsem zvolila dobře aby to moc nekontrastovalo :)

Quotes about beauty

21. září 2014 v 13:52 | Nats |  Quotes
Ahoj tak dneska tady máme citáty :) Promiňtě že jsem nic nepřidala dřív ale jaksi jsem neměla nápad a nestíhala jsem moc :) A ve středu by mělo být Waiting on Wednesday :) Tak snad se vám budou citáty líbit :)

Waiting on Wednesday 3

17. září 2014 v 0:00 | Nats |  Books
Takže jsem tu s dalším Waiting on Wednesday. :)Antibohyně

14. září 2014 v 0:00 | Nats |  Books
Takže mám tady pro vás recenzi na Antibohyni. Napsala jsem ji hned jak jsem dočetla knihu a můžu ji jen doporučit. Opravdu se mi líbila. V recenzi jsem se dost rozepsala a vyzradila skoro celý děj:/ A bylo to psáno docela narychlo. Takže upozornění: může obsahovat spoilery. Doufám že se vám bude líbit. :))

Autor: Kendare Blake
Žánr: Sci-fi a fantasy - romány
Rok vydání: 2014
Počet stran: 312
Nakladatelství: Baronet

Key

12. září 2014 v 15:32 | Nats |  Tattoo
Ahooj tak dneska to bude tetování :) Tématem je klíč :) Byl to jen tak spontánní nápad.. No pro mě by mělo tohle tetování 2 významy a to: Klíč k srdci a Klíč do duše.. :) Ale chci jiné tetování :)

1.

2.

3.

4.

5.

Jaký má klíč význam pro vás? Který se Vám líbí nějvíc? :)) Promiňte.. co začla škola nemám moc inspirace :))

Nats

Waiting on Wednesday 2

10. září 2014 v 0:00 | Nats |  Books
Ahooj. Tak škola pokračuje a začíná to být těžší už i úkoly máme atd.. A tu francouzštinu jsem si úplně zamilovala. Jak jsem slyšela mluvit tu naši učitelku...Ááá úplně úžasně to zní. Tak doufám že mi to půjde a třeba budu tak umět mluvit i plynule :D Taky by mi měl být brzy znám seznam povinné četby, takže bych Vám ho tady možná hodila. :) Dnes tady máme Waiting on Wednesday.Destiny

9. září 2014 v 0:00 | Nats |  Quotes
Ahoj, jen menší upozornění. Nevím jak často budu přidávat články.. někdy budou mezi články větší pauzy někdy menší. Budu se snažit dávat je sem pravidelně. :) Jinak o víkendu byl horničák.. V sobotu jsem si to luxusně užila. S mamkou jsme se vrátily ve 2 ráno domů asi si dokážete domyslet v jakém stavu :D Docela dlouho tu nebyly citáty a tetování za což se omlouvám a asi i nadále tu budou spíš ty psací články :) Taky mám pár otázek ohledně článků. Máte radši delší nebo kratší články? Nebo obrázkové? Nebo Vám to vyhovuje tak jak to píšu? A chcete abych vám reagovala na komenty? Moc si těch vašich vážím ale fakt se omlouvám neměla jsem čas na ně reagovat. Samozřejmě si všechny čtu :) Nebo máte nějaké jiné připomínky? Jinak ve středu bude Waiting on Wednesday. A už čtu Antibohyni takže by se tu měla objevit recenze. Tu chtěla Darkness. :)

This or that tag

6. září 2014 v 0:00
Ahoj, ve čtvrtek odpoledne jsem se vrátila z adapťáku. A byla jsem už docela unavená takže jsem jen oběhla blogy. Ale článek už jsem nestihla. Docela nestíhám. Musím dočíst knihu a pak i tu další...škola, blog, však to znáte :D Takže na adapťáku to bylo fajn. Byli jsme v lanovém centru a pak dělali různé seznamovací aktivity. Takže jsem si to užila a dneska jsme se už učili podle rozvrhu. Vypadá to že to bude ok. Psali jsme rozřazovací testy z angličtiny a dostala jsem se do té lepší skupiny. Což je super :D A dali mě na fráninu :3 A taky jsme měli výtvarku takže se tam nejspíš i něco přuičím a docela mě to bavilo :) Tady máte mou zadanou práci z dnešní hodiny Vv.
Klikněte na obrázek pro zvětšení :) A teď už k tagu: