Září 2014

Waiting on Wednesday

3. září 2014 v 0:00 | Nats |  Books
Ahoj, dnes připávám přednastavený článek protože jedu na adapťák. A rozhodla jsem se zde zavést Waiting on Wednesday, rotože nejspíš už nebudu mít tolik času :) Takže tohle si můžu kdykoli přednastavit :) Budu sem většinou dávat knihy které už mám doma půjčené z knihovny :) Takže pokud budete chtít na některou z nich recenzi napište si do komentů a taky ze Summer challenge pokud chcete na nějakou knihu recenzi :) Takže začala nám škola :) Pro některé příjemná pro některé už nepříjemná záležitost. Tak jak to první den šlo? U nás jen samé papírování a podepisování atd. Už jsem se seznámila s nějakýma holkama. Takže myslím že to bude OK. Snad budu stíhat blog stejně často a taky že i škola nevygumuje inspiraci :) Obíhat určitě budu několikrát do týdne :)

Hvězda

1. září 2014 v 12:45 | Nats |  Books
Ahoj, dnes byl první školní den. Jak jste ho přežili? :O Já celkem v pohodě :) Hned jsem se seznámila s fajn holkou, která mimochodem taky hodně čte. :D Takže si asi budeme rozumět :) No ve třídě je nás 33 což je celkem rozdíl oproti základce. A vypadá to že se dostanu na francouzštinu což je fakt super. :)Budu Vás i nadále informovat:) A teď k článku. Mám tu pro vás recenzi na knihu Hvězda....

Žánr: Pro děti a mládež
Rok vydání: 2014
Počet stran: 228
Nakladatelství: MOBA

Anotace: Někdy se blog stane tím jediným místem, kde se můžete bez obav svěřit se vším, co vás trápí. Tak to aspoň dělám já. Podle ostatních jsem prý skvělá, talentovaná, prostě okouzlující, ale já si tak rozhodně nepřipadám, spíš naopak...


Kniha se mi fakt líbila :) Začala jsem ji číst fakt pozdě v noci a řekla jsem si že si přečtu jen jednu kapitolu a za chvilku už jsem byla u 3 ani jsem si toho nevšimla :D Tak moc jsem se do toho začetla :D Kniha je hodně čtivá, autorka to napsala opravdu dobře :) V knize si Caitlin píše online deník. Nejsou tam nijak zdlouhavě popsané nevýznamné momenty. Což je fajn, protože v jiných knihách mi trvá se přesto prokousat. :)

Má anotace: Caitlin se před rokem rozešla s Nickem, který ji mlátil. Nyní se od něj chce dostat pryč aby ho pořád nemusela potkávat na chodbě. Lidi si o ní myslí že je skvělá. Dělá konkurz na její vysněnou uměleckou školu v Miami. Na nové škole potká nové lidi a taky milého kluka Seana. Caitlin miluje zpívání a v opeře je skvělá. Hádá se se svou matkou, kvůli tomu, že randí se ženatým chlapem a ke všemu Sean si myslí že se nad ně povyšuje, ovšem tak to není.. Nakonec si to se Seanem vyjasní protože spolu budou zpívat duet. Nick ji jednou sveze v noci domů a tím to mezi sebou ukončí. Dostane nabídku letního kurzu zpívání v New Yorku. Je to její životní příležitost jak se se zpěvem posunout dál.

Book trailer:

Líbí se vám recenze? Co na knihu říkáte?

Nats