Říjen 2014

Halloween

31. října 2014 v 23:35 | Nats |  Other
So, today I´ll tell you something about Halloween. I hope you will like that article.

Conclusion

30. října 2014 v 16:14 | Nats |  Affs
Ahoj. Takže dnes je 30. a to znamená jediné - konec kontroly Affs. Myslím že jsem vám to tu nechala fakt hodně dlouho.. Kdo se přihlásil tak je v seznamu a kdo ne má smůlu :D Jen si dělám srandu pokud chcete můžete se i nadále zapisovat ale to už bude jako normální :D Teda pro mě méně důležité :D Zde vám aktualizuju seznam momentálních affs a pod tím budou ti kteří se nepřihlásili. Ti kteří nenapsali že chtějí zůstat budou cca další týden možná dýl v seznamu v závorce a pokud nezaregistrovali že je kontrola tak si možná všimnou a dopíšou se pokud ne, tak odstraňuji :) Ty co jsou v závorce NEOBÍHÁM. A omlouvám se, vím že jsem teď moc neobíhla ale měla jsem v tom zmatek a nebyl moc čas atd.. No každopádně odteďka už by se to mělo zlepšit :)

Annabelle - horor

27. října 2014 v 16:22 | Nats |  Movies
Ahoj jak se máte? :) Já jsem byla v sobotu se spolužačkama na filmu Annabelle..

Waiting on Wednesday 7

21. října 2014 v 20:55 | Nats |  Books
Ahooj. Tak jak se máte? :) Omlouvám se pokud poslední dobou trochu zanedbávám ale nestíhám ani treninky. :/ No ve čtvrtek píšu 5 testů.. Vím že jsem vám slíbila ještě jednu recenzi a dobrá zpráva budou ještě další 2 :D Pokusím se na nich zapracovat o víkendu. :) Jak to jde vám se školou? Doufám že mě omluví affs že moc nestíhám :)

Láska bez scénáře

18. října 2014 v 0:00 | Nats |  Books
Ahoj tady je první ze slíbených recenzí :) Knihu jsem přelouskala za 5 dnů. Je to trochu dlouho ale vzhledem k počtu stránek a kvůli tomu že jsem se musela často učit do školy tak myslím že to ujde :D Kniha byla čtivá a děj byl taky dobrý :) Tady se ukazuje že všichni jsou jen lidi a všichni jsou si rovni(někdy:D) :) A omlouvám se svým SB pokud moc neobíhám. Teď toho bylo hodně a mám tu trochu zmatky kvůli kontrole affs. Pokud byste chtěli spřátelit můžete ZDE.

Autor: Tina Reber
Žánr: Romány pro ženy
Rok vydání: 2014
Nakladatelství: Baronet
Počet stran: 656


Waiting on Wednesday 6

15. října 2014 v 0:00 | Nats |  Books
Ahoj, jak se máte? :) Já se mám celkem dobře. Byla jsem trochu nemocná takže jsem byla v pondělí a úterý doma. Dokonce už mě napadly i 2 nové recenze na knihy. Tu jednu ještě musím dočíst. :D Ale zatím je suprová :D No takže jsem se trochu zbavila stresu ale dneska mi to začíná nanovo. :/ Naštěstí jsem v těch dvou dnech volna získala aspoň část inspirace tk snad mi vydrží. :) Kromě recenzí vám sem i přidám seznam mé povinné četby :)

Kindness

10. října 2014 v 22:36 | Nats |  Quotes
Ahoj :) Už se to všechno do mě nevleze prostě překypuju vztekem.. Každý den se učím jak blbec a konečně je pátek tak si chci aspoň na hoďku číst po škole.. Večer jsem přišla po tréninku a volali mi rodiče. No a že prej mám jet zítra(sobota) na zahradu a já na to že mám hodně učení atd(Mám toho fakt hodně)A on že proč jsem si teda četla tak já na to řekla že se potřebuju nějak odreagovat aspoň na hoďku v týdnu. A víte co mi na to řekl?? Že prej si mám jít radši zaběhat a ne si číst knihu. Proč bych měla jít běhat když mám večer trénink a tam se naběhám dost? Opravdu nesnáším když mi někdo něco přikazuje a ještě když mi zasahuje do toho jak se mám odreagovat. Já sama přece vím co je pro mě nejlepší a co zrovna v tu chvíli chci dělat.. Pořád něco dělám blbě a už toho mám fakt dost těším se až se odstěhuju hodně daleko.. Fakt mě to naštvalo.. Taže snad vám nevadí můj menší výlev :D No teď k článku. Jelikož jsem se vykecávala v úvodu tak sem dám jen citátky KINDNESS. Tak snad trochu oddechovka :) A NEZAPOMEŇTE POŘÁD PROBÍHÁ KONTROLA AFFS.

Waiting on Wednesday 5

8. října 2014 v 0:00 | Nats |  Books
Minulý týden byla pauza kvůli kontrole Affs.. pokud jste se ještě nezapsali a chtěli byste klikněte ZDE. Jak se vlastně máte? :o Já zatím vše zvládám a stíhám díkybohu ale je to fakt makačka :D Takže dnes budou zase 2 knížky :D Však to už známe :D No je možné že se stane čestěji že vynechám Waiting on Wednesday protože nebudu mít zrovna nápad na knížky které bych chtěla číst :) Tady jsou ty dnešní :)

Blended

3. října 2014 v 0:00 | Nats |  Movies
Ahoj, dnes přidávám další film :) Omlouvám se ale ta oficiální anotace se mi nějak nezamlouvala takže se vám pokusím nějak naznačit o čem film je :) Je to komedie a hlavní obsazení mají Adam Sandler a Drew Barrymore. Na film jsem se koukala s mamkou a obě jsme se hodně nasmály :) Podle mě jsou ti dva spolu ve filmech úžasní :) A Adam Sandler je celkově luxusní herec :) Na tenhle film jsem se dostala přes Claire... :D Opravdu doporučuju :)

Kontrola AFFS

1. října 2014 v 0:00 | Nats |  Affs
Dnešní Waiting on Wednesday je zrušen a nevím kdy bude další :)Takže máme tady kontrolu Affs. Už jsem na ni upozorňovala. Jaksi si to potřebuju přetřídit :D Takže kdo z mých Affs chce zůstat tak jen napište že zůstáváte. A pokud by chtěl někdo nový spřátelit tak mi napište do komentů:
1. Přezdívka
2. adresu blogu
3. O čem blog je
4. Souhlasíte s pravidly?

Pravidla: Zapíšete si mě do seznamu někde na blogu a komentovat aspoň 2x týdně(rozumně).