Listopad 2014

Time

26. listopadu 2014 v 19:26 | Nats |  Quotes
Ahoj jak se máte? :D To je ten nápad který jsem měla. No.. možná trochu klišé. Ale nikde jsem neviděla článek na toto téma takže jsem se ho ujala :D No čas... je to velmi zvláštní věc. Já bych byla nejradši kdyby vůbec žádný nebyl.... no .. to bych nemusela vstávat v 6 hodin že jo.. Vlastně bych ani nevěděla v kolik vstávám :D No snad mě chápete.. ALE.. taky je to dobrá výmluva.. však to znáte typické: Nemám čas. Je to v jednom přiloženém obrázku, že čas máme ale nechceme ho strávit s někým.. což je trochu blbost (ale někdy pravda) protože ho máme třeba naplněný kroužkama atd.. však to znáte... No nejvíc času zabírá asi škola.. Bohužel... No a jak jste na tom s časem vy? Co si o tomhle tématu myslíte?

Návštěvnost 4

24. listopadu 2014 v 19:24 | Nats |  Other
Ahoj... moc se omlouvám ale nestíhám. Dneska jsem přijela ze školy ve čtvrt na šest a od té doby se učila. Teď jsem si udělala menší pauzu no a až vám to dopíšu tak se vrhnu na učení do dalších předmětů... Tu recenzi asi v nejbližší době nestihnu :/ Ale už mám téma na další článek. Tak snad ho stihnu tento týden.. no... a pokud ne tak někdy příště :D A taky už jsem přemýšlela o nějakém tom zimním designu... a už mě něco málo napadlo ale to má ještě dost času :D Řekla bych že tyhle články využívám spíš jako informační :D Omlouvám se svým SB že teď moc neobíhám.. ale fakt nestíhám. :( Předminulý týden jsme měli třídní schůzky no a na čtvrtletí mi vychází jedna 3 a dvě 2 :D Jinak jedničky.. no s tím jak nás strašili že budem mít 5 atd tak jsem celkem spokojená :D Na pololetí se to pokusím vytáhnout aby tam nebyla aspoň ta 3 a budu spokojenost sama :D A jak zvládáte školu vy? :O Taky máte tak nabitý program? A teď už k tématu článku.. tady je návštěvnost:

Návštěvnost 3

17. listopadu 2014 v 21:21 | Nats |  Other
Ahoj dnes to bude krátký článek :) Dneska bylo volno jak jste ho strávili? :) Mám přiravenou další knihu na recenzi dočetla jsem ji o víkendu :D Tak snad si najdu čas :)

Gabrielovo inferno

12. listopadu 2014 v 19:17 | Nats |  Books
Ahoj.Pávě jsem přišla z tréninku a jsem dost utahaná ale ještě jsem vám napsala recenzi :) A jen pro zajímavost: Tohle je ta kniha kvůli které jsem spala jen 1 hodinu v noci ikdyž jsem šla na druhý den do školy :D No ale vůbec to nebylo na škodu.. sice se mi trochu motala hlava ale byla jsem docela hyperaktivní :D Možná bych si to měla někdy zopáknout.. třeba s druhým dílem :D Po zjištění že to napsal muž jsem se fakt divila. Ale kniha byla opravdu super :)

Návštěvnost 2

10. listopadu 2014 v 20:41 | Nats |  Other
Ahoj. Dneska je pondělí takže tu máme návštěvnost. Omlouvám se že článek není dlouhý a moc tu toho není ke čtení ale bohužel absolutně nic nestíhám. Asi to taky znáte :) Ale jsem ráda že jsem si našla aspoň 5 minut na tenhle článek. Ikdyž teď nejsem moc aktivní :/ Což mě opravdu mrzí i tak stále navštěvujete můj blog :) Jsem za to opravdu moc ráda. Dodáváte mi sílu k psaní... Moc, moc vám děkuju že mě neopouštíte :)

Blog TAG

8. listopadu 2014 v 14:07 | Nats |  Other
Ahoj, takže mám nějaké to menší volno :) Byl to dost nabitý týden. :) Včera mi mamka řekla že mám konečně brigádu :) Za to jsem fakt ráda hledala jsem ji už docela dlouho. Takže teď nebdu mít vůbec čas :/ Ale pokusím se vám sem každý víkend přednastavit nějaké články.. No a taky tu jsou tak trochu rodinné problémy ale to zná asi většina lidí.. No a teď už k dnešnímu článku. Byla jsem nominovanClary Claire a á do blog tagu. Ale hned dvěma blogerkami. Takže tímto děkuji Clary Clair a Tině za nominaci. :)

Návštěvnost

3. listopadu 2014 v 20:23 | Nats |  Other
Ahooj :) Promiňte že vás poslední dobou zanedbávám. Dneska jsem se vrátila ze školy až o půl páté. A v noci jsem spala jen jednu hodinu... ne že by to bylo na škodu. Byla jsem aktivnější a měla o dost víc energie. Proč jsem šla spát hodinu před tím než mi měl zazvonit budík? No začetla jsem se do knížky a to jako fakt hodně. Chtěla jsem spánek vzdát úplně ale nechtěla jsem riskovat kolaps ve škole :D Dnes jsem dostala první 5. :D Vím není se čím chlubit ale udivilo mě že mě to netrápí. Byly to zrádné Euklidovy věty v matice. Nesnáším matiku. -.- No snad to příště pochopím a napíšu líp :) A při testu se moje kalkulačka rozhodla stávkovat takže jsem byla nahraná. :D No co už. Stalo se. Momentálně mám rozdělaný jeden osobní projekt takže nemám moc času a inspirace došla o víkendu....