Prosinec 2014

Labyrint: útěk

29. prosince 2014 v 20:26 | Nats |  Movies
Ahoj tak mám tady filmovou recenzi konečně :D Po dlouhé době se mi zalíbil film :) Tenhle film je podle knižní předlohy ale knihu jsem zatím nečetla :) A jak se máte? Těšíte se na Nový rok?:)
Délka: 114 min
Žánr: Akční / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi
Rok: 2014

My presents

25. prosince 2014 v 21:38 | Nats |  Other
Ahoj takže jsem se vás ptala jestli sem chcete hodit dárky které dostanu na narozky a Ježíška :D No na narozky jsem ještě nedostala :D Ale dostala jsem árky k svátku a na Ježíška :D Původně jsem vám chtěla dát všechny 3 dohromady ale už je toho dost a těch fotek je taky dost takže to rozdělím :DDneska jsme byli na oběd u babičky a vrátili jsme se až večer a tenhle článek mi nějakou tu dobu trval takže je tu pozdějc :D Tak si to užijte :) Tohle jsou dárky k svátku :)

Tag Štědrého dne

23. prosince 2014 v 17:07 | Nats |  Other
Ahoj, no tak chtěla jsem přidat nějaký vánoční článek ale žádný mě nenapadl tak jsem se rozhodla vytvořit svůj první tag :D No tak snad se vám bude líbit :) Jedná se o 10 otázek.

Trust

21. prosince 2014 v 18:27 | Nats |  Quotes
Ahoj takže se hlásím po dlouhé době :) Promiňte že jsem se neozvala dřív ale nevěděla jsem o čem psát a taky jsem byla venku se svou nejkou :D Ale taky jsem využila čas k vytvoření nového designu.. Jak se vám líbí? :) Mám tu po dlouhé době citáty :D

Co bych řekla, ale nemůžu

12. prosince 2014 v 0:00 | Nats |  Other
Ahoj, no takže téma týdne... Všechno jsem to měla krásně promyslené ale jak jsem si otevřela nový článek všechno mi z hlavy zmizlo :/ No takže to bude napsáno asi trochu zpatra. :)
Hmm... Myslím že každý má něco na srdci ale neřekne to.
Každý by chtěl něco říct svým rodičům, učizelům a dokonce i kamarádům, ale nemůže protože se bojí, nemá odvahu nebo nechce dotyčnému ublížit. Důvodů je spousta...
Někdy mám chuť něco zařvat na moje rodiče jak se někdy chovají hrozně jak mi to připadá nebo že podle mě na mě kašlou a spoust věcí...ale bojím se to říct abych neostala zaracha nebo tak něco a vím že kdybych je naštvala tak se mi rozhodně nebude žít lehce.... Nebo každý by nejradši něco zařval na učitele... jenže to by se taky nevyplatilo. Tak to prostě držíme v sobě a někdy si to vybijeme na někom koho máme rádi :/
Podle mě je to taky o vychovanosti protože kdyby jsme neměli dobré vychování a bylo by nám všechno jedno klidně bysme řekli cokoliv komukoliv a bylo by nám fuk co se stane.
Nejhorší je když chcete něco říct kamarádce/kamarádovi ale víte že by mu to ublížilo ikdyž bysme mu poradili dobře..
Špatně je taky když nemáte někoho rádi a musíte ho snášet např každý den v práci... Přetvařování je dost náročné..
Určitě se každý přetvařuje aspoň před jedním člověkem.. a pokud ne a máte všechno s každým vyříkáno na rovinu tak to jste borci/borky...
Další věc.. napsat to do statusu na facebook samozřejmě neurčeno komu to píšete... to je pěkná blbost když už to nevydržíte a chcete to říct tak do očí... myslím že přes facebook je to o dost horší a všichni kdo to dělají(nic proti) jsou zbabělí postavit se tomu čelem a nést následky toho co řeknete. Prostě je to divné..
Už nevím co ktomu napsat.. určitě si zas na něco vzpomenu až bude článek publokován...jako vždy.


Tak snad jsem to napsala nějak srzumitelně :)
Nats


Návštěvnost 5

8. prosince 2014 v 21:33 | Nats |  Other
Ahoj jak se máte? No já měla minulý týden docela fofry... vůbec nic jsem nestíhala :/ Tento týden se snad polepším a napíšu něco víc :) Chtěla jsem nepsat k tématu týdne o těch Maličkostech ale jaksi jsem to nestihla ale to téma co je teď mi hodně vyhovuje :D Vím že už jsem vám toho naslibovalahodně.. Nebojte myslím na to... V pátek máme výrčí školy takže máme přijít v retro oblečení :D To bude sranda :D Jedu pevlečená rovnou z domu tak aspoň budou mít lidi na zastávce srandu :D Ale má to i výhodu.. Učíme se jen 4 hodiny :3 Takže bych mohla být doma docela brzo :) Dneska jsem přijela až ve třičtvrtě na pět.. :D A 19. poslední den ve škole... Už se tak těším na ty prázdniny... Konečně nějaký ten odočinek :) Moc ráda bych si udělala poádek s blogem a taky by to chtělo nový design.. No snad to stihnu aspoň o vánocích :D A budete chtít článek o tom co jsem dostala na Vánoce a na narozky? Udělala bych to dohromady do jednoho článku :)