Leden 2015

LVVZ

31. ledna 2015 v 12:14 | Nats |  Other
Ahoj :) Mám menší info :) Zítra (neděle) jedu na lyžák :) Pokusím se Vám přednastavit články :) V pondělí a ve středu by tu měly být :) Vpátek se vracím :) Ale možná jste si všimli že jsem tak trochu bez inspirace :/ Ach ta škola... taky není čas no :/ Snad po lyžáku budu mít psací náladu :) Užijte si to tady :)

Vyber si...

28. ledna 2015 v 16:47 | Nats |  Other
Hmmm... Vyber si.. Make a choice.... No takže téma týdne si máme vybrat? Já jsem se rozhodla napsat o volbě :) Teda spíš to budou obrázky...
Volba.. velmi složitá věc. Někdy jsme rádi že si můžeme vybrat a někdy bysme radši aby to někdo udělal za nás. Kdybysme neměli možnost volby, nemohli bysme dělat chyby a pak se z nich poučit. Náš život by byl nalajnovaný, nebylo by v něm dobrodružství a nebyl by tak zajímavý a nevypočitatelný. Nikdy nevíme jestli je ta volba správná. Třeba je správná pro nás ale ostatním ublíží.
Podle mě je nejhorší udělat volbu při nakupování :D Nikdy nevím co si vybrat :D No rozhodně pro mě byla těžká volba vybrat si střední školu ale to víceméně za mě udělali rodiče. :D
Nejhorší jsou ty velké volby které Vám změní celý život a musíte zvolit v krátkou dobu...
Někdy se taky bojíme aby naši volbzu někdo nesoudil a rozhodujeme se podle toho co by si mysleli ostatní... Jenže to není vždy správné..

Forgiveness

14. ledna 2015 v 19:30 | Nats |  Quotes
Ahoj. Jak se máte? Já už jsem zase v jednom kole. Pořád škola treninky a skoro nic nestíhám. V pátek píšeme čtvrtletku z matiky -.- .... No takže dnešní téma odpuštění.. Prosím odpusťte mi mou malou aktivitu :D Ale určitě to před pololetím máte podobně... Každý den písemka atd..
Odpuštění ... Co myslíte? Podle mě by měl každý umět odpouštět. Samozřejmě v míře.. čeho je moctoho je příliš.
Příklad.. Pokud vás zradí kamarád/ka a opravdu se snaží a připadá vám že je mu to líto a třeba si myslel že to tak bude lepší protože já nevím prostě měl své důvody.. Podle mě bysme mu měli odpustit... OVŠEM to taky záleží na tom co udělal pokud to byla třeba nějaká blbost tak je to v pohodě. Někdo to má že se s kamarádkou pořád hádá a na druhý den se usmíří a pořád dokola. Pokud ovšem půjde o něco závažnějšího měli byste počkat delší dobu jestli mu vydrží ta omluva a pořád se bude snažit si vás získat. Kdyby se na to po pár dnech ten člověk vykašlal tak bych si myslela že to dělal jen na oko a chtěl mě využívat nebo by mě pak zase zradil. A další věc pokud vás zradí jednou ok. Pokud dvakrát už je to špatné ale ještě by se to dalo odpustit. Ale víckrát už by to asi nešlo. Taky záleží na lidech a okolnostech.

Knižní výzva

7. ledna 2015 v 14:27 | Nats |  Books
Ahoj tak jsem se rozhodla zapojit do knižní výzvy kterou jsem viděla u Miti. Jedná se o 40 knih tak snad je do konce roku zvládnu :D Což si dost věřím že to přesáhnu :D Taky vás zvu :) Hecněte se ;)