Květen 2015

Černobílý svět

25. května 2015 v 12:14 | Nats |  Other
Konečně jsem se odvážila napsat zase něco k tématu týdne:D Tak snad to nebude až taková hrůza :D

Nejspíš kdybych se podívala na svět "z dálky" tak by mi připadal černobílý. Však sami to znáte. Je to už docela stereotyp. Narodit se, školka, škola, práce a než se nadějeme je tu konec života. Takto bych viděla lidský život. Ale svět se mění a to už černobíle nevypadá. Myslím že nejsem schopna postřehnout za jeden život změnu. Nejspíš protože to není tak rychlé :D Ale jsou tu záznamy takže víme o změnách světa.

Ovšem jsou zde i výjímky, které se neřídí tím nepsaným pravidlem. Najde se spousta lidí, kteří si život zařídí jinak než že budou pracovat. Například umělci nebo lidé na volné noze. Můžou vstávat kdy chcou a nic je netíží. Ano vím je to taky práce ale třeba při srovnání s nějakým vystresovaným úředníkem je to přece jen o dost jiná práce.

Nechci říct že svět je černobílý. Není. Ale musela bych se kouknout blíž na ty maličkosti. V drbnostech, detailech, maličkostech je krása přece. I malý dáreček potěší a ta radost to by měla být ta barva. Stejně jako spousta dalších pocitů. To podle mě dělá svět barevným. Už od dávných dob se pocity promítají do barev.

Myslím že svět by byl černobílý kdyby ty pocity a ty maličkosti kterými to vyvoláváme neexistovaly. Něčím se ten život musí oživit. Jinak bysme mohli být jako roboti.
Tak snad se vám článhek líbí a pochopili jste mé roztěkané myšlenky :)
Nats

Destiny

18. května 2015 v 21:16 | Nats |  Quotes
Osud...osud...osud.... Co byste řekli když slyšíte tohle slovo? Já vlastně ani nevím... Existuje osud, nebo jsme tak pojmenovali jen dhodu náhod? Udůvodňujeme si tím pouze své jendání, že to tak bylo předurčeno? Myslím že tyhle otázky by si měl zodpovědět každý sám :) Já osobně nevím co si mám myslet... nejsou o tom žádné důkazy ale i tak tomu spousta lidí věří. Třeba jsou to opravdu jen náhody..jenže někdy je jich až moc najednou..