Train

27. dubna 2016 v 21:40 | Nats |  Other
Ahoj :) tohle je dost improvizovaný článek pokusím se o nějaký svůůj první příběh. Opravdu netuším co z toho nakonec vzejde jen doufám že to nebude úplná katastrofa :) Tak příjemné čtení :)


Dnes ráno jsem se vzbudila s neblahým pocitem, ale zahnala jsem ho kávou a sladkou snídani. Naposled jsem překontrolovala tašku, zda jsem nic nezapoměla snad ne. Už se opravdu těším! Nastoupila jsem do autobusu směr vlakové nádraží. Přijela jsem na sraz s 10minutovou rezervou. Vždycky jsem raději všude dříve, pokud to jde. Pomalu se scházejí i mí spolužáci a náš třídní už se také dostavil. Překontroloval zda jsme všichni a vydali jsme se na nástupiště.

Posedali jsme si na místa se svými předem domluvenými spolusedícími. Blábolíme s kamarádkou o všemožných blbostech, co nás zrovna napadnou. Sedla jsem si blíž k uličce, takže slyším, jak nás oslovila stevardka, zda si něco dáme. Objednala jsem si latté a kamarádka horkou čokoládu. Zase se zapovídáme. Minuty míjí jedna za druhou.

Vymluvily jsme se a teď každá plaveme ve svých myšlenkách - tedy aspoň já. Pohled mám stočený k oknu a sleduju míhající se stromy. V odrazu skla jsem zahlédla nějakého kluka, ale když jsem se podívala na druhou stranu, nikdo tam nebyl. Hmm.. Zvláštní. Rychle na to zapomenu a pomalu usínám.
Po chvíli jsem se vzbudila, protože se mi chtělo strašně na záchod. Došla jsem na wc a zamkla za sebou. Ulevila jsem si a při mytí rukou jsem se podívala do zrcadla. Nadskočila jsem leknutím. Zase obličej toho kluka. Docela jsem se bála otočit, ale udělala jsem to. A opravdu stál tam. Nevěděla jsem co říct. Ale než jsem stačila otevřít pusu, už byl pryč.

Rychle jsem se vrátila na své sedadlo a seděla jako zaražená. Co to krucinál bylo?!
Terka na mě promluvila: "Je ti něco? Haloo"
"Ne nic." odpověděla jsem potichu. Terka pochopila, že mě má nechat na pokoji. Snažila jsem se najít nějaké racionální vysvětlení, ale pořád to nějak nešlo. Rozhodla jsem se vyhledat toho neznámého snad mi řekne o co mu jde.

Odešla jsem tedy znovu na wc a dufala že se objeví. Po 5 minutách pořád nic. Když už jsem sahala po klice dveří, něco se dotklo mého ramene zase jsem málem vyskočila na strop. Už jsem mu chtěla vynadat, že mě pořád tak leká, ale pak mi došlo, že by to nebyl nejspíš nejlepší začátek. No nezačla jsem o moc líp..
"Co ode mě chceš?" žádná odpověď. Snažila jsem se na něj ještě chvíli mluvit, ale pořád nic. "Seru na to", řekla jsem.
Jen tiše zamumlal "Brzy budeš moje". Ignorovala jsem to a šla si opět sednout.

Jeho slova mi pořád zněla v hlavě ..Brzy budeš moje.. budeš moje... MOJE!
Zničehonic začal vlak šíleně pískat. Všichni jsme se přikrčili k zemi s rukama na uších. Vše bylo vzhůru nohama. Lidé křičeli a snažili se udržet na svých místech. Já to bohužel nezvládla a spadla do uličky, přičemž jsem se praštila do hlavy. V černotě a bolesti se zjevil onen kluk. "Jmenuju se Nate",bylo jediné co řekl a roztáhl černá křídla. V tu chvíli mi to docvaklo. Proč se mi zjevil i jeho slova. Anděl smrti, nebo spíš démon? V hlavě mi pulzovala prudká bolest na to abych přemýšlela. Podával mi ruku a v tu chvíli se mi to nezdálo jako špatný nápad. Přijala jsem ji.

O DVA DNY POZDĚJI (NOVINY)
V pondělí časně ráno vykolejil vlak směřující do Prahy. Většina cestujících vyvázla s lehkým zraněním. 15 osob utrpělo vážnější zranění a bohužel žemřela jedna nebohá dívka. Tato nehoda nepatří k těm závažnějším. Příčinou byla uvolněná kolej. Zvláštní je, že to byl jen jeden šroub. Teorie naznačují, že to mohl někdo udělat úmyslně. Vyšetřování stále probíhá, brzy vám podáme další informace.


Táák jo tohle je konec :D Snad se vám to aspoň trošku líbí. Omlouvám se za případné chyby, ale je to psáno narychlo a spatra. :)

Nats
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 themissingmind themissingmind | E-mail | Web | 25. května 2016 v 19:34 | Reagovat

Až nápadně mi to připomíná jisté události posledních týdnů v mém životě, jen kulisy a obsazení jsou jiné. A také si ve svém příběhu nějak nepřipadám jako démon. Líbí se mi to, jen ten konec.. Ve zprávách by nikdy nenapsali mrtvé před zraněnými. A když už by někdo zemřel, rozhodně by si žádný novinář nedovolil napsat: Tato nehoda nepatří k těm závažnějším, to by byl čistý hienismus a nejspíš by také vynechal slovo slovo nebohý. Nebohé jsou duše v očistci. Pa:)

2 themissing themissing | 25. května 2016 v 20:11 | Reagovat

OMG hyjena s měkým i, opravdu se za sebe teďka stydím.

3 BenyL BenyL | E-mail | 16. ledna 2017 v 16:28 | Reagovat

I found this page on 15th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama